Sprchové gély

AAA

Počet nájdených produktov: 8

HRISTINA Prírodný sprchový gél na vlasy a telo OSTRUŽINA 250 ml

BEZ CHÉMIE! VHODNÝ PRE DOJČATÁ A DETI! Prírodný sprchový gél pre všetky typy pleti a vlasov. Obohatený o morušový a mandľový olej. Penivá formula neobsahuje žiadne prísady, ktoré by dráždili pokožku.

5,06

HRISTINA Prírodný sprchový gél na vlasy a telo ĽADOVÉ MOCHITO 250 ml

BEZ CHÉMIE! Prírodný sprchový gél hydratujúce telo, rešpektujúce jemnú pokožku tváre a vlasy. Obohatený o mandľový a mätový olej, je ideálny pre prebudenie mysle, vlasov a tela.

5,06

Skladom 1 ks

HRISTINA Prírodný sprchový gél na vlasy a telo VANILKOVÁ ZMRZLINA 250 ml

BEZ CHÉMIE! Prírodný sprchový gél na vlasy a telo pre milovníkov pravej vanilky! Jemne čistí vlasy a pokožku, bez podráždenia. Obohatené o jojobový a vanilkový olej obnovujúca jemnosť, lesk a vitalitu vlasov a tiež hydratujúce a chrániace pokožku. Vh ...

5,06

HRISTINA Prírodný sprchový gél intímny a na telo pre mamičky 200 ml

Krémová a čisto prírodná receptúra s vyváženým pH. Jemne umýva, čistí a zjemňuje pokožku tela a intímne časti. Pre pokožku a vlasy ženy počas tehotenstva a po ňom, doporučujeme používať od 4. mesiaca tehotenstva a počas dojčenia.

5,06

HRISTINA Sprchový gel na vlasy a tělo ČERSTVÁ ORANŽÁDA 250 ml

BEZ CHÉMIE! Veľmi vhodné PRE MASTNÉ VLASY BEZ OBJEMU! Obohatené o jojobový a mandarínkový olej a vitamniny A a E - sprchový gél na vlasy a telo oživuje, tónuje a hydratuje s jedným krokom vlasy a pokožku.

5,06

HRISTINA Prírodný sprchový gél na vlasy a telo BULHARSKÁ RUŽA 250 ml

BEZ CHÉMIE! Prírodný sprchový gél špeciálne vyvinutá osviežujúci a hydratačný formula pre telo, obohatená o extrakt z bulharských ruží a D-panthenol, zaisťuje základné každodenné hydratáciu pokožky.

5,06

HRISTINA Prírodný sprchový gél na vlasy a telo ORCHIDEJ, KARAMBOLA A NEROLI 250 ml

BEZ CHÉMIE! Špeciálna formula výživného sprchového gélu na vlasy a telo. Obohatené o arganový olej a vitamnin A a E - tento sprchový gél oživí a hydratuje jedným krokom vlasy a pokožku.

5,06

HRISTINA Prírodný sprchový gél na vlasy a telo MALINOVÝ KEKS 250 ml

BEZ CHÉMIE! Prírodný sprchový gél jemné formuly, vhodné aj pre deti a dojčatá, ktorá čistí vlasy a telo. Ľahko sa oplachuje z vlasov a pokožky. Ideálne pre suché vlasy.

5,06

Expedujeme do 5 dní