Prírodná kozmetika pre deti

AAA

Počet nájdených produktov: 0

Prírodná kozmetika pre novorodenca 

Nie je nutné kúpať bábätko denne, naopak! Bábätku však každý deň umývame tvárička, ručičky, miesta, kde sa bábätko môže zapariť, a prdelku. Na umývanie je veľmi vhodná detská prírodná kozmetika, ktorá podporuje tvorbu nových buniek a reguluje tvorbu väziva, zvyšuje pružnosť pokožky a zabraňuje jej popraskaniu v období rýchlych zmien objemu povrchu kože.

 
Takisto vlásky netreba umývať každý deň. Avšak aj na vlásky novorodenca, ak nejaké má, používáme jemný prírodný detský šampón.
 
Citlivú a jemnú kožu kojencov premazávame kvalitnými prírodnými oleji, mliekami a krémy obsahujúce látky, potrebné na ošetrenie a ochranu detskej pokožky.
 
Špeciálnu starostlivosť musíme venovať oblasti pod plienkami. Dojčatá prebaľujeme často, znečistenú pokožku očistíme a ošetríme kvalitným krémom proti zapareninám. Najrizikovejšie sú dojčatá, ktorí sa už viac pohybujú a vo vlhkom prostredí dochádza ešte pri pohybe k treniu. Práve u 9měsíčních a starších dojčiat dochádza tzv. plienkovej dermatitíde. Akonáhle je detská pokožka už podráždená, dôjde ľahšie k premnoženiu kvasiniek a baktérií, a tým k zhoršeniu choroby kože.
 
Plienková dermatitída je teda nepríjemná komplikácia a my sa jej snažíme predísť nielen častou výmenou kvalitných papierových alebo látkových plienok či nohavičiek, ale aj v používaní ochranného krému na zapareniny, alebo masti proti zapareninám, ktorý na zadočku vytvorí jemnú ochrannú vrstvu a jemná a citlivá pokožka bábätka je tak viac chránená.
 
Ponuku postupne rozširujeme a všetko, čo ponúkame, sme si osobne odskúšali a jednoznačne odporúčame:
Prírodná kozmetika Hristina
Prírodná kozmetika NOBILIS TILIA