Prírodná kozmetika pre deti

AAA

Počet nájdených produktov: 3

URTEKRAM Baby BIO telové mlieko bez parfumácie 250ml

Intenzívna starostlivosť o citlivú pokožku kojencov. Mlieko kožu aktívne upokojuje, zjemňuje a chráni pred podráždením i drobnými zápalmi. Obsah výživných olejov, masiel a rastlinných výťažkov pokožku posilňuje a chráni pred podráždením i dehydratáci ...

8,21

Skladom 1 ks

URTEKRAM Detský bio kondicionér ve spreji 250 ml

Detský kondicionér v spreji je perfektný v starostlivosti o detské vlásky, ktoré s jeho použitím rozčešete bez ťahania a plaču. Výborný aj ako bezoplachová starostlivosť. Kondicionér obsahuje výťažky z Aloe vera, nechtíka lekárskeho a magnólie, ktoré ...

6,71

Skladom 1 ks

URTEKRAM Baby jemná umývacia emulzia pre bábätká BIO 250 ml

Intenzívna, ale jemná bio starostlivosť o citlivú dojčenskú pokožku. Šetrné umývanie a ochrana pred dehydratáciou a podráždením. Prírodné s upokojujúcimi rastlinnými výťažkami harmonizuje pokožku a dodáva jej potrebné živiny aj dávku hydratácie.

5,81

Skladom 1 ks

Prírodná kozmetika pre novorodenca 

Nie je nutné kúpať bábätko denne, naopak! Bábätku však každý deň umývame tvárička, ručičky, miesta, kde sa bábätko môže zapariť, a prdelku. Na umývanie je veľmi vhodná detská prírodná kozmetika, ktorá podporuje tvorbu nových buniek a reguluje tvorbu väziva, zvyšuje pružnosť pokožky a zabraňuje jej popraskaniu v období rýchlych zmien objemu povrchu kože.

 
Takisto vlásky netreba umývať každý deň. Avšak aj na vlásky novorodenca, ak nejaké má, používáme jemný prírodný detský šampón.
 
Citlivú a jemnú kožu kojencov premazávame kvalitnými prírodnými oleji, mliekami a krémy obsahujúce látky, potrebné na ošetrenie a ochranu detskej pokožky.
 
Špeciálnu starostlivosť musíme venovať oblasti pod plienkami. Dojčatá prebaľujeme často, znečistenú pokožku očistíme a ošetríme kvalitným krémom proti zapareninám. Najrizikovejšie sú dojčatá, ktorí sa už viac pohybujú a vo vlhkom prostredí dochádza ešte pri pohybe k treniu. Práve u 9měsíčních a starších dojčiat dochádza tzv. plienkovej dermatitíde. Akonáhle je detská pokožka už podráždená, dôjde ľahšie k premnoženiu kvasiniek a baktérií, a tým k zhoršeniu choroby kože.
 
Plienková dermatitída je teda nepríjemná komplikácia a my sa jej snažíme predísť nielen častou výmenou kvalitných papierových alebo látkových plienok či nohavičiek, ale aj v používaní ochranného krému na zapareniny, alebo masti proti zapareninám, ktorý na zadočku vytvorí jemnú ochrannú vrstvu a jemná a citlivá pokožka bábätka je tak viac chránená.
 
Ponuku postupne rozširujeme a všetko, čo ponúkame, sme si osobne odskúšali a jednoznačne odporúčame:
Prírodná kozmetika Hristina
Prírodná kozmetika NOBILIS TILIA