Nohavičkové plienky

AAA

Počet nájdených produktov: 1

POP-IN NEW GEN Bamboo Nohavičková plienka AIO - šedá

Nohavičková plienka "všetko v jednom" to najjednoduchšie a zdravé prebaľovanie! Jedna veľkosť od narodenia po nočník (3-15 kg). Veľkosť plienky regulujeme pomocou 3 radov patentky. Zapínanie plienky pomocou pružných suchých zipsov. Dvojité gumičky ...

16,83

Skladom 2 ks

Nohavičkové plienky pre bábätko

Látkové plienky - nohavičkové plienky alebo jednorazové papierové plienky?

ZDRAVIE

Prečo sú látkové plienky pre bábätko z bambusu zdravšie pre moje dieťa? Nie je to jedno, či látka alebo papier? Je nutné si uvedomiť, papierové plienky nie sú len z papiera. Existuje papier, ktorý neprepustí vodu? Papierové plienky pre bábätko sú viac ako z polovice tvorené chemickými gély, nepriepustnými vrstvami - všetko vyrábané z ropy. Niektoré papierové plienky bývajú aj parfumované, čo je absolútne nevhodné pre veľmi citlivú pokožku bábätka. Plienka tváriaci sa ako priedušná, je nepriedušná a deti trpia často na zapareniny. Hoci mažete všetkými doporučovanými masťami, ocitáte sa v začarovanom kruhu. Pokožka bábätiek je čím ďalej viac náchylná k atopickým ekzémom, vyrážkam, zapareninám apod

U látkových plienok - nohavičkové plienky SWEET MONKEY sa pokožka Vášho bábätka dotýka iba prírodného materiálu bambusového froté, ktoré je navyše antibakteriálny.

Vrchná vrstva je z funkčného materiálu, ktorý je nepriepustný, ale priedušný!

Nezabúdajte, že do dnešného dňa ešte nedospela jediná generácia odchovaná na "úžasných" papierových plienkach. Sú ale naozaj tak úžasné? Už v tejto dobe mnoho vedcov a lekárov zrádza od ich používania!

Látkové plienky ALL IN ONE - AIO

Z látkových plienok sa neuvoľňujú žiadne miniatúrne kúsky papiera, ako u niektorých jednorazových plienok, ktoré sa môžu dostávať do pohlavných orgánov. Stále častejšie sa diskutuje problém prehrievaniu pohlavných orgánov v jednorazových papierových plienkach. Nechceme, aby raz dieťa malo problémy s plodnosťou!

Veľkým bonusom je navyše zaistenie optimálneho vývoja zdravých bedrových kĺbov.

EKOLÓGIA

Triedite odpad, ale používate jednorazové plienky? Jedno dieťa za dobu používania jednorazových plienok, vyprodukuje až tonu, naozaj tonu odpadu, ktorý väčšinou končí na skládkach, pretože zle horí. Nehovoríme ani o záťaži pre životné prostredie pri výrobe a distribúcii.

FINANCIE

V neposlednom rade si skúste prepočítať, koľko dáte od narodenia Vášho dieťaťa do cca 2 - 3 rokov za papierové jednorázové plienky. Náklady na obstaranie min. 10 ks (optimálne množstvo, aby sme nemuseli každý deň prať je 15ks) nohavičkových plienok Sweet Monkey VŠETKO V JEDNOM sú veľmi hlboko pod náklady na jednorazové plienky. Navyše ich môžete použiť aj na svoje ďalšie bábätko.

Maximálne tretinové náklady papierových plienok.