Nočné krémy

AAA

Počet nájdených produktov: 6

HRISTINA Prírodný nočný krém REGENERAČNÝ 50 ml

BEZ CHÉMIE! Regeneračný nočný krém so starovekou perzskou receptúrou s jedinečným olejom zo semien datľovníka. Pre ženy každého veku a typu pleti. Krém vyživí a vyhladí pokožku počas spánku. Omladzujúce a spomalující starnutia. Bambucké maslo, argano ...

11,32

Skladom 1 ks

HRISTINA Prírodný obnovujúci nočný krém Zafír 50 ml

Nočný krém BEZ CHEMIE, vhodný pre zmiešanú, mastnú alebo problematickú pleť, ktorú ochraňuje pred ďalším poškodzovaním počas spánku, kedy stimuluje produkciu kolagénu v pleti a pomáha jej navrátiť späť jej pevnosť.

15,74

Skladom 1 ks

HRISTINA Prírodný nočný krém Perla bieliaci efekt 50 ml

Čisto prírodný, bohatý revitalizačný nočný krém s vynikajúcim bieliacim účinkom na pigmentové škrvny pre všetky typy pleti. Silné zjasnenie je docielené obsiahnutým perlovým práškom a výťažky z petržlenu spolu s vitamínom C sa postarajú o zmiernenie ...

15,74

Skladom 1 ks

HRISTINA Prírodný nočný esenciálný krém Jantár 50 ml

Silne vyživujúci nočný krém pre všetky druhy pleti pomáha obnoviť stratený kolagén, hydratuje a poskytuje vynikajúcu antioxidačnú ochranu.

15,74

Skladom 1 ks

HRISTINA Prírodný hydratačný nočný krém AMETYST 50 ml

Nočný hydratačný krém pre suchú a citlivú pleť s ametystom pre obnovu stratenej pružnosti a vlhkosti pleti. Pomáha udržať hĺbkovú hydratáciu, zatiaľ čo pleť cez noc odpočíva. Receptúra obohatená o arganový olej.

15,74

Skladom 1 ks

HRISTINA Prírodný nočný krém Smaragd 50 ml

Nočný krém BEZ CHÉMIE pre všetky druhy pleti, ktorým pomáha obnoviť stratený kolagén v dôsledku starnutia a ďalších stresov. Pleť spevňuje a odstraňuje účinok času vyhladením jemných liniek a vrások počas spánku.

15,74

Skladom 1 ks