Matrac do postieľky 120x60 - molitan ružová

Vaša cena:11,21 vrátane DPH a všetkých poplatkov

Dostupnost:Skladom 1 ks

Kód položky: Sca-0087

Výrobce :Scartlett

Viac informácií

Detská molitanová matraca (PUR pena). Rozmer 120x60x6cm. Matrac je potiahnutá polyuretánovým vláknom a vrchná vrstva je 100% bavlna. Poťahový materiál je snímateľný a dá sa prať samostatne v práčke, podľa návodu na používanie.

Ďalej v kategórii:Matrace do postieľky

Podrobnejšie informácie

Výrobok vyhovuje Vyhláške Ministerstva zdravotníctva SR č 84/2001 Zb., Kladených na výrobky pre deti do 3 rokov. Pri výbere je dôležité zvoliť dostatočne pevnú a pružnú matrac. Dieťa na matrac nielen leží, ale aj podstatnú časť času stráveného v postieľke, sedí alebo stojí. U málo pružných a pevných matracov môže dochádzať k prošlapování až do roštu postieľky a deformovaniu nožičiek. Matrace Scarlett
sú vyrábané vo vysokej kvalite pevnosti a pružnosti. Základným spôsobom rozoznanie našich matracov je jednoduchý test na dostatočnú pevnosť. Pri postavení do zvislej polohy nemôže byť vidieť žiadne prehnutie a matrace musia zostať stále rovná. Odporúčame overenie pevnosti matraca, a to tak, že pevne stlačíme matraci dlaňami proti sebe. Odporúčame matrace firmy Scarlett používať z oboch strán.

Užívateľské hodnotenie / skúsenosti / recenzie pre Matrac do postieľky 120x60 - molitan ružová

Matrac do postieľky 120x60 - molitan ružová nemá doteraz žiadne hodnotenie. Napísať vlastné hodnotenie