Látkové plienky

AAA

Počet nájdených produktov: 1

T-tomi látkové plienky s potiskom 4ks - zelení krokodíli

Veľmi kvalitné látkové plienky zn T-tomi s modernou a veselou potlačou sú vyrobené z vysokogramážní bavlny spojené s jemným flanelom. Plienky môžete využívať nielen ako klasické detské plienky, ale aj ako podkladové plienky do kočíkov a postieľok, na ...

10,83

Skladom 2 ks

Látkové plienky s potlačou najlacnejšia

Detské látkové plienky 10 ks - bavlnené plienky - detské plienky s potlačou - detské látkové plienky farebné - farebné látkové plienky - látkové plienky pre bábätká s obrázkom - moderné látkové plienky najlacnejšie

Bez moderné bavlnené detské látkové plienky sa žiadna mamička nezaobíde , a to aj v prípade , že používa jednorazové detské plienky .
 

Detské bavlnené plienky

 
Kvalitné detské látkové plienky 10 ks - detské látkové plienky farebné - farebné látkové plienky s potlačou - látkové plienky najlacnejšie - bavlnené plienky 70x70 je dobré mať v zásobe , lebo je hlavne používame pod hlavičku bábätka v postieľke alebo kočíku , alebo na odgrgnutie po dojčení alebo kŕmení .
 
Ďalej máme v ponuke klasické ekonomické balenie detské látkové plienky biele tetra 10 ks , ktoré snáď nemôžu chýbať u žiadneho bábätka . Detské látkové plienky - bavlnené plienky - látkové plienky najlacnejšie sa vkladajú po narodení na jednorazovú plienku , aby dieťatko malo širšie balenia kvôli správnemu vývoju bedrových kĺbov .