Klokanka - klokanky

AAA

Počet nájdených produktov: 0

 Ďalší spôsob nosenia detí - klokanka - detská klokanka - baby vak!

Nádherná a veľmi praktická detská klokanka Minimonkey je veľmi pohodlná klokanka ako pre Vaše dieťatko, tak i pre Vás. Obdobné výhody ponúka aj baby vak Wallaboo.

Klokanka MINIMONKEY - detská klokanka - baby vak je vyrobená podľa potrieb dieťaťa, ktoré sa musia cítiť bezpečne a pohodlne, a tiež podľa potrieb rodiča, ktorý dieťa nosí.

Dômyselne vypracovaná konštrukcia klokanky MINIMONKEY umožňuje 4 polohy nosenia a jeden spôsob pripnutie na postieľku alebo ohrádku pre úplne malinké bábätka. Hlboká kapsa je plne prispôsobená potrebám ležiaceho bábätka, poskytuje pohodlné uloženie telíčka a umožňuje tak nájsť tú najlepšiu polohu pre pokojné Spinkanie. Klokanka - detská klokanka je taktiež prispôsobená pre nosenie väčších detí, kde vrecko poslúži ako sedák. Pohodlné nosenie zaisťuje pevná plastová pracka a polstrovaný popruh.

Baby vak WALLABOO ponúka možnosť nosenia dieťaťa v troch prirodzených polohách: v polohe na spanie, v sediacej polohe av aktívnej polohe. Vďaka nastaviteľnej veľkosti sa baby vak WALLABOO prispôsobí akejkoľvek postave. Špeciálny predný otvor zjednodušuje umiestnenie dieťaťa vo vaku. Baby vak WALLABOO neobsahuje žiadne regulačné časti, stačí len umiestniť dieťa v nosítku a môžete ísť!

Dlhý popruh a veľké vrecko pre umiestnenie Vášho dieťatka zaručuje, že jedna veľkosť padne naozaj každému.

Pevná, ale "zamatová" bavlna, z ktorej je klokanka - detská klokanka vyrobená, zaručuje stály tvar a šetrnosť k pokožke dieťaťa. Klokanka je vhodná na pranie v práčke na 40 ° C.

Využite všetky výhody tejto krásnej klokanky na nosenie bábätka!

Žiadne zložitosti - jednoducho ju navlečte na seba, vložte dieťatko do klokanky a môžete hneď nosiť, kolísať a vychutnávať si chvíľky blízkosti tak dlho, ako len budete chcieť, a to po celý rok! Klokanka, detská klokanka, klokanky, klokanky na nosenie bábätiek.