Jednorazové plienky

AAA

Počet nájdených produktov: 0

 
Dětské jednorázové pleny Monperi
 • Super absorpčné jadro
  Vysoká retencia tekutín
  Úplne nepriepustné
  Riadenie rastu baktérií
  Aloe-Vera extrakt
  Super jemné na dotyk
  Uchytenie na suchý zips
  Kvalitná priedušná tkanina
  Eliminácia zápachu
  3D tvarujúci dizajn
   
  Jednorazové plienky MonPeri ako súčasť starostlivosti o dieťa
   
  Niektorí rodičia si myslia, že bábätku nehrozí zapareniny, vyrážky, ekzémy, ak budú používať látkové plienky, ale česká značka MonPeri sa snažia vyvracať túto domnienku. Jednorázové papierové plienky MonPeri, narozdiel od iných renomovaných značiek, nespôsobujú žiadne vyrážky ani u citlivej pokožky novorodencov ..
   
  Je samozrejme nutnosťou meniť bábätku plienky, zrovna tak ako dať bábätku včas kŕmenie alebo dojčenia. Ako rodič najlepšie spoznáte, kedy Vaše dieťa potrebuje prebaliť.
   
  Nový absorpčný systém jednorazových plienok MonPeri uzamkne vnútri vlhkosť, a tak zachová suchú pokožku bábätka. Špeciálne bočné lemy objímu nožičky bábätka, a tak zabráni úniku obsahu a nežiaducim haváriám. Jednorazová plienky MonPeri sú tenké a mäkké, spodná vrstva chráni dieťa, zatiaľ čo absorpčné jadro rýchlo odvádza vlhkosť preč od citlivej pokožky. Jemné elastické manžety a pevné lepiace pásky so suchým zipsom perfektne sa prispôsobí a nebráni v pohybe.
   
  Spoľahlivosť, komfort a najvyšší stupeň hygieny patria medzi ďalšie kľúčové prvky, na ktorých stojí jednorazové plienky MonPeri!