Rukávník ke kočárku

Emitex rukávnik na kočík - čierná + červená

Vaša cena:7,46 vrátane DPH a všetkých poplatkov

Dostupnost:Skladom 3 ks

Výrobce :Emitex

Viac informácií

Rukávnik ku kočíku PAD čierny + fleece. Rukávnik ku kočíku rýchlo ochráni Vaše ruky pred chladom, mrazom, vetrom, mrholením.

Ďalej v kategórii:Rukávnik na kočík

Podrobnejšie informácie

Rukávnik ku kočíku - Rukávnik na kočík - Rukávnik ku kočiaru

Skvelý a neoceniteľný doplnok ku kočíku rukávnik ku kočíku - rukávnik na kočík - rukávnik ku koči má tú skvelú výhodu, že Vaše ruky sú rýchlo v teple, bez nutnosti navliekanie si rukavíc.

Emitex rukávnik ku kočíku - Emitex rukávnik na kočík - rukávnik ku kočiaru Emitex je vyrobený z kvalitných materiálov, ktoré majú výborné termoizolačné vlastnosti. Emitex rukávnik ku kočíku - Emitex

rukávnik na kočík - rukávnik ku kočiaru Emitex je vďaka nadýchanému a hebkému materiálu hrejivý a príjemný pre Vaše ruky.

Použitie:

Rukávnik sa pripevňuje na rukoväť kočíka, a to veľmi jednoducho a rýchlo, pomocou kvalitných zapínacích cvokov. Vnútri rukávnika máte dostatok miesta pre manipuláciu is rukoväťou kočíka, ktorá má ručnú brzdu.

Zloženie materiálu:
Vonkajší materiál: 100% polyamid, atestovaný kvalitný

materiál s vodeodolnou úpravou
Výplň: 100% polyesterové vlákno s optimálnymi termoregulačnými vlastnosťami a tvarovou stálosťou Vnútorný materiál: 100% polyester, atestovaný fleece s úpravou antipeeling

Jednoduché ošetrovanie:

Vonkajší materiál je nepremokavý a jednoducho umývateľný vlhkou handrou. Rukávnik je možné prať v práčke do 30 ° C pracími prostriedkami šetrnými k farbám.

Rozmery rukávnika na rukoväti: 44-53 x 23 cm

Užívateľské hodnotenie / skúsenosti / recenzie pre Emitex rukávnik na kočík - čierná + červená

Emitex rukávnik na kočík - čierná + červená nemá doteraz žiadne hodnotenie. Napísať vlastné hodnotenie