Bezpečný domov

Bezpečný domov - bezpečnosť dieťaťa - doma v bezpečí

Akonáhle Vaše bábätko začne liezť a skúmať okolitý svet, je nutné myslieť na zabezpečenie rizikových miest. Premýšľajte, predvídajte, ako Vaše bábätko ochrániť pred zbytočných úrazom. Predovšetkým pred dieťaťom upraceme všetky chemikálie, čistiace a pracie prostriedky, všetko nevhodné, čo by mohlo strkať do pusinky. Ďalej zabezpečíme ostré rohy nábytku ak tomu slúži ochrany rohov - ochrana rohov nábytku.

A nezabudneme zaistiť elektrické zásuvky, ktoré sú v dosahu dieťaťa - bezpečnostné záslepky elektrických zásuviek - záslepky zásuviek - záslepka - poistky do zásuvky.

Chráňte Vaše bábätko pred zbytočnými úrazmi, ktoré môžu spôsobovať ostré rohy nábytku, elektrické zásuvky či zástrčky, dvierka chladničiek, skriniek a šuplíkov, okná.

AAA

Počet nájdených produktov: 3

Baby Ono ochrana rohov 4 ks - trojuholníkové

Ochrana rohov. Sada 4 plastových priesvitných trojuholníkových chráničov chráni rohy stolov a skriniek pred zranením Vášho dieťaťa. Vyrobené z bezpečných a odolných materiálov.

2,59

Skladom 2 ks

Baby Ono Blokácia dverí - ochrana pred pricviknutím prstíkov

Blokátor - blokácia dverí nasadíte na hornú hranu dverí a dôjde k zabráneniu ich zatvorenie, a tým k ochrane malých pstíků pred privretím. Vyrobené z bezpečných materiálov.

1,57

Skladom 6 ks

Baby Ono Zarážka do dverí - ochrana pred pricviknutím prstíkov - mačička

Blokátor - blokácia - blokáda - zarážka do dverí nasadíte na hornú hranu dverí a dôjde k zabráneniu ich zatvorenie, a tým k ochrane malých prstíkov pred privretím. Vyrobené z bezpečných materiálov.

1,84

Skladom 5 ks