obchod@hracky-vybavicky.sk

www.hracky-vybavicky.sk

vše pro Vaše dětičky

Tel:774441466

ÚvodPotreby pre bábätko, prebaľovanie, prírodná kozmetika, hygiena, kŕmenie, cumlíkyJednorazové plienky

Jednorazové plienky

 Odľahčite prírode a hlavne neohrozujte naše vlastné deti - používajme jednorazové detské plienky - detské jednorázové plienky ECO!

Jednorazové detské plienky lacné a detské jednorázové plienky najlacnejšie, ktoré sú bežne v predaji v maloobchodnej sieti, sú vo väčšine chemicky bielené, obsahujú toľko chémie, plastu a bieleného papiera, že by toto vôbec nemalo prísť na jemnú citlivú detskú pokožku. Navyše v nich bola nájdená chemická látka (TBT), ktorá je známa tým, že narušuje sexuálne hormóny. Chemická látka TBT by nemala byť v žiadnom výrobku, ktorý máme v domácnosti, nieto v niečom, čo sa dotýka jemnej detskej pokožky.

Ďalej by nás mali tiež znepokojovať škody, ktoré používanie papierových plienok - jednorazové plienky, - jednorazové plienky - zanecháva na životnom prostredí. Keď sa detská jednorazová plienka rozkladá, uvoľňuje škodlivý plyn metán. A bude trvať 200 až 500 rokov, kým sa tieto komerčné detské jednorázové plienky - detské jednorázové plienky rozloží. Už samotná výroba tohto artiklu - detské jednorázové plienky lacné a detské jednorázové plienky najlacnejšie - vyžaduje 3,5 krát viac energie, 8,3 krát viac neobnoviteľných zdrojov a 90krát viac obnoviteľných zdrojov než napríklad detské plienky látkové.

Poďme teda urobiť kompromis a zvoliť ekologické jednorázové plienky - detské jednorázové plienky KIKKO ECO!

Detské ekologické jednorázové plienky KIKKO ECO sú jednorazové EKOLOGICKÉ plienky, ktoré sú z 98% vyrobené z obnoviteľných zdrojov a biologicky rozložiteľných materiálov.

Vnútorná vrstva detské ekologické jednorázové plienky KIKKO ECO je vyrobená z veľmi mäkkého a príjemného materiálu Inge ™ FIBRE a 100% biologicky odbúrateľné celulózy. Detské jednorazové plienky KIKKO ECO detské jednorázové plienky boli certifikované podľa medzinárodných štandardov N13432 a ASTM6400, a po odstránení lepítek sú 100% biologicky rozložiteľné a kompostovateľné. POZOR! Väčšina ostatných ekologických jednorazových plienok nie je certifikovaná ako plne biologicky rozložiteľné a kompostovateľné. Detské jednorazové plienky KIKKO ECO navyše nie sú bielené (ani chlórom ani kyslíkom), preto majú žltobielej zafarbenie, ktoré je spôsobené prírodnými materiálmi, z ktorých boli vyrobené. Detské ekologické jednorázové plienky KIKKO ECO sú za podmienok BPI6400 a EN13432 plne rozložiteľné za 90 dní. Táto doba je ale závislá od klimatických podmienok, preto môže byť v niektorých prípadoch aj dlhšie. Detské jednorazové plienky KIKKO ECO vlastné atesty podľa vyhlášky Ministerstva zdravotníctva SR 84/2001SB, ktoré definuje požiadavky na výrobky pre deti do 3 rokov. Výrobok vlastní atesty OEKO-TEX STANDARD 100. Detské jednorazové plienky KIKKO ECO získali akostné značku česká kvalita / zaručená kvalita.

Kliknite pre zväčšenie

LINTEO BABY Detský krém na zapareniny s Bio nechtíkom lekárskym 75 ml

Krém na zapareniny s oxidom zinočnatým bez syntetických PEG emulgátorov, parabénov, farbív a parfumy, ktoré sa nezlučujú ...

2,59 €

 

 
Dětské jednorázové pleny Monperi
 • Super absorpčné jadro
  Vysoká retencia tekutín
  Úplne nepriepustné
  Riadenie rastu baktérií
  Aloe-Vera extrakt
  Super jemné na dotyk
  Uchytenie na suchý zips
  Kvalitná priedušná tkanina
  Eliminácia zápachu
  3D tvarujúci dizajn
   
  Jednorazové plienky MonPeri ako súčasť starostlivosti o dieťa
   
  Niektorí rodičia si myslia, že bábätku nehrozí zapareniny, vyrážky, ekzémy, ak budú používať látkové plienky, ale česká značka MonPeri sa snažia vyvracať túto domnienku. Jednorázové papierové plienky MonPeri, narozdiel od iných renomovaných značiek, nespôsobujú žiadne vyrážky ani u citlivej pokožky novorodencov ..
   
  Je samozrejme nutnosťou meniť bábätku plienky, zrovna tak ako dať bábätku včas kŕmenie alebo dojčenia. Ako rodič najlepšie spoznáte, kedy Vaše dieťa potrebuje prebaliť.
   
  Nový absorpčný systém jednorazových plienok MonPeri uzamkne vnútri vlhkosť, a tak zachová suchú pokožku bábätka. Špeciálne bočné lemy objímu nožičky bábätka, a tak zabráni úniku obsahu a nežiaducim haváriám. Jednorazová plienky MonPeri sú tenké a mäkké, spodná vrstva chráni dieťa, zatiaľ čo absorpčné jadro rýchlo odvádza vlhkosť preč od citlivej pokožky. Jemné elastické manžety a pevné lepiace pásky so suchým zipsom perfektne sa prispôsobí a nebráni v pohybe.
   
  Spoľahlivosť, komfort a najvyšší stupeň hygieny patria medzi ďalšie kľúčové prvky, na ktorých stojí jednorazové plienky MonPeri!

 

 

Zaujímavé zľavy
Kliknite pre zväčšenie Položka je v zľave -414%

New Baby Detský kočík pre b...

New Baby Detský kočík pre bábiky 2 v 1 Lily

Detský kočík 2v1, hlboký kočík upravíte aj na športový. Vanička je upevnená v smere jazdy. Vyrobené v EU. Kočík obsahuje ...

53,19 €
-166,81 €
Kliknite pre zväčšenie Položka je v zľave -20%

Tehotenský pás BellyBand hl...

Tehotenský pás BellyBand hladký - béžový s hnedými a oranžovými kvietočkov

Tehotenský pás. Byť tehotná a napriek tomu IN! Ukážte svoje bruško celému svetu! Komfort a módny doplnok v 1! Uni veľkos ...

15,55 €
12,40 €
Ukázať všetky zľavy
Posledná recenzia

BABYMOOV Bezpečnostná podložka - matrace BIBED

BABYMOOV Bezpečnostná podložka - matrace BIBED
Julka
18.02.2016 14:27
Nám táto podložka veľmi pomáha, a aj keď je celkom drahá, tak syn, ...

HAVLÍKOVA APOTEKA BIO Ranná maska čistiaca (3 minútová) - 150 ml

HAVLÍKOVA APOTEKA BIO Ranná maska čistiaca (3 minútová) - 150 ml
Janka
03.12.2015 09:34
Super, perfektná ranná maska!

© 2012 hracky-vybavicky.sk,Tel.:+420 774441466 | obchod@hracky-vybavicky.cz
grafika + kodování FINA software s.r.o.
Ilustrace postaviček použitých v grafice tohoto E-shopu není možno bez souhlasu kopírovat ani užívat k jakýmkoli komerčním účelům. Jejich použití je chráněno autorským zákonem a podléhají veškerým autorským právům.

HRACKY-VYBAVICKY.SK

Svet dojčenských potrieb

Využite možnosti na zlúčenie objednávky našom partnerskom webu - na rovnakú adresu odošleme ZA jedno poštovné.

Najväčšia ponuka zavinovačky, dojčiace vankúše, Detská nosidlá a dojčenské oblečenie na internete stale skladom!

Originálne darčeky k narodenie bábätka.

TERMO AROMA hrejivé plyšáci do mikrovlnky. Otisky, odlitky detských ručičiek nožičiek.

COOL-WEAR.CZ

značková česká móda za rozumné ceny

Dotazy ke zboží, objednávkám na tel. +420 774 44 14 66, nebo přes email.

Jedinečné mopy na vytírání, Bona Spray Mop, Originální a kvalitní softshellová bunda dámská.

Značková móda pro mladé, originální trička s potiskem, mikiny s kapucí i bez, bundy softshell dámské, softshellové bundy pánské. Cool čepice a kšiltovky - Fidel, Bogota, boxerky a trenýrky represent

www.oblibene.cz, www.kojici-polstar.com, Bona Spray Mop, www.kojenecke-obleceni.org, www.zavinovacky-rychlozavinovacky.cz, www.noseni-deti.cz, www.plyma.cz, www.hraci-deka.cz,